Приветствую Вас Шпион
KHUST CLAN
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: redco, Kust  
Форум » Твой стиль » Jungle/Drum&Bass » Interview with dj tonika (bynight-lviv)
Interview with dj tonika
whitemanДата: Четверг, 20.03.2008, 13:02 | Сообщение # 1
Житель сайта
Группа: модератор форума
Сообщений: 209
Репутация: 11
Статус: меня нету
Люблю весну, та хто ж її не любить…” – щось таке згадується з 7 класу середньої школи, і правда – як ту весну не любити: ендорфіни собі виділяються, і нікого не питають.

А особливий викид „гормонів щастя” будемо з тобою, дорогий джанглісте, відчувати на цьогорічному „Tender-Session” двадцять першого нуль третього (ака березня) на гостинному паркеті (чи там плиточка?) Пікасо.

Поряд з іншими, не менш позитивними і масштабними, івентами Фанкмастерів, цей виглядає особливо актуальним: лайтовий джангл, соулфул, ліквід, джаз…. Краса і релакс, словом.
На „Тендер” хочеться прийти власне ЩОБ ПОСЛУХАТИ МУЗИКУ (а не побухати на доступному барі Пікасо).

Цього року музику Тонічки (хедлайнера, організатора і натхненниці) послухаю 3ій рік підряд, а от розмовлятиму з нею – вперше (…і щоб б ми робили в цьому житті без мейлу??) :

Привіт, Тоніка

T: Привіт

На своїй памяті маю 2 „Тендер-Сейшн”, цього року – третій. Чи було їх більше? І як прийшла ідея поєднати інструментальне і електронне звучання?

T:…ммм, ну 21 березня буде вже 6-тий, мабуть Зазвичай проводяться у найчутливійший період природи – весна та осінь. Перший був навесні 2005 року у супроводі із саксофоном.

Для загального розвитку читаючих перелічу усі інструменти, з якими відбувався Тендер Сейшн. Отже, весна 2005 – скасофон (Мартин Твердун), осінь 2005 – флейта (Ігор Ломага), весна 2006 (Мар’ян Ломага), осінь 2006 – труба (Віталій Гава), весна 2007 – піано (Юрій Романів) і от зараз, весна 2008 – акордеон (Віктор Янчак).
Щодо ідеї поєднання інструмента з електронікою – не я її придумала. Від тоді, як з’явилась електронна музика така можливість з’явилась сама собою Якщо ж казати саме про концепцію Тендер вечірки - насамперед була ідея створення альтернативних днб вечірок, де б переважали більш легкі підстилі драм енд бейсу та створювалась відповідна атмосферка. От і прийшло в голову подати цей проект у такий спосіб.
Tender з англ. „ніжний”.

Стилями „Тендера” є в основному інтеліжент ( атмосферік, соулфул, ліквід-фанк…..???). Який з цих стилів найкраще поєднується з живим звучанням музичного інструменту? Чи можна поєднати драм-„м'ясо” з арфою, наприклад?

T: О, здається, стосовно стилей я випередила питання Можу додати лише те, що на вечірці присутній не тільки драм енд бейс, але й фанкі-брейкз та ліквід хіп-хоп, що тако ж чудово доповнює картину Тендеру.
Стосовно підстилів, - що найкраще поєднуються з інструментами, думаю такого немає. Ти просто слухаєш трек і уявляєш, як би в ньому зараз заграла скрипочка або труба. Звісно, що до кожного інчтрументу є свій підхід, наприклад у сеті із флейтою переважав бразильський настрій, бо того вимагав сам інструмент. Тож поєднати живий інструмент з електронікою можна в будь якому випадку, чи це хард-степ, чи атмосферік або фанк, головне, чути це в своїй голові та вправно передати ідею музиканту.

Яких напрямів музику взагалі найбільше любиш виконувати на виступах зазвичай?
Вдома слухаєш теж джангл – чи хочеться від нього відпочити ?

T: Взагалі, граю досить різний драм енд бейс, а також захоплююсь брейкбітом
Вдома слухаю найрізноманітнішу музику, деколи знайомі навіть дивуються стосовно того, що вони чують. Дуже люблю спокійну електронну музику у поєднанні із етно-мотивами, досить часто слухаю панк-рок, блюз, джаз, хіп-хоп..., думаю всього не перелічити. Також часто слухаю найрізноманітнішу сучасну елетронну музику у ді-джейському виконанні.

Вибір музики, яку я буду слухати сьогодні залежить від чогось, що є в середині... - і мені здається, що це не тільки настрій

Цьогорічний інструмент – аккордеон ( це така штука, як баян, але з якоюсь різницею в білих і чорних кнопочках, не памятаю - хтось мені такі штуки розказував). Що повпливало на вибір року 2008?
Хто буде „мастером” інструменту цьогоріч в Пікасо?
І чого можна очікувати в 2009?

T: Спочатку пару слів про інструмент. На флаєрах до вечірки Tender Session завжди є не тільки перелік учасників та назва інструменту, з яким відбудеться подія. Обов’язковим є кілька речень про сам інструмент (де і коли винайдений, спосіб гри, назви найвідоміших композицій та прізвища видатних композиторів, що писали музику виключно до окремого інструменту.) У таки спосіб, ми намагаємось зблизити електронних людей із цікавим світом „живих” інструментів.
Цього року, 21 березня, у клубі Пікассо відбудеться вечірка за участю акордіоніста Віктора Янчака. Щодо вибору інструменту, то особливих примх до цього не маю, просто намічаю собі кілька варіантів інструментів, намагаюсь почути придумане в голові та розпочинаю пошук музиканта. На рахунок 2009 року, ще за рано говорити, сподіваюсь зробити Тендер ще й восени 2008.

Те, що „Тендер-сейшн” проходить у Львові – це, мабуть, данина традиції. Чи робиш ти подібне в інших містах?

T: Можливо так співпало, що такий довготривалий та жаданий публікою проект відбувається в єдиному місті нашої країни – Львів. Якщо чесно, мені це навіть подобається. У Львові достатньо екслюзивності і ми радіємо з того, що можемо внести до цієї самодостатності міста, щось таке, про яке ти зараз мене розпитуєш
На сьогоднішній день, конкретно вечірки Tender Session в інших містах не було. Проте, були тендер-сети із саксофоном та трубою у Києві, Варшаві та Івано-Франківську.

Крім музичного „делішесу” кожного разу була ще й певна вистава на сцені.
Який перфоманс найкраще висвітлює звучання аккордеону? 0_о)))))))))

T:Так, справді. За традицією вечірку супроводжує пантоміма від театру „Воскресіння”. В принципі, ніякого перформансу заздалегідь не готується, окрім костюмів. А ось імпровізація досить часто з’являється на порозі вечірки (одним із таких прикладів є вечірка із скрипкою, коли окрім акторів, грим нанесли й мені – пів обличчя було білим, друга половина – коричневим..., так от, ніколи не забуду реакцію залу...в перші хвилини всі чомусь розгубились і я теж Якщо ж говорити про те, що найкраще висвітлює звучання аккордеону, то це мабуть ретро стайл та танго.

Я знаю, що дизайн всіх афіш зазвичай створюєш ти. Скажи, чому на цьогорічній афіші хлопчик і дівчинка обоє тримаються за аккордеон?? Є в тому якийсь підтекст, чи то мені просто хочеться так думати?))

T: Звісно, що є. Прямий зв’язок – вечірка з аккордеоном, от і на флаєрі відповідний інструмент.
Іструмент я вирізала та поклала в руки хлопчику й дівчинці. Тільки от це не аккордеон, а баян („баян єднає серця”, отак)

Всі знають, що „Тендер”-івенти пронизані позитивом, скажи будь-ласка пару слів про проблеми, що виникали при їх проведенні ( чому запитую – бо вже уявляю ефект „консерви-шпрот-естонскіх-” в пятницю в Пікасо)

T: Зазвичай особливих проблем в цей вечір не виникає. Клуб Пікасо гостинно приймає не тільки нас – організаторів вечірки, але й усіх бажаючих. А побутові проблеми, що виникають під час ночі намагаємося разом вправно вирішувати. Сподіваюсь, що не зважаючи на кількість присутніх, кожен зможе отримати належне задоволення від цього вечора та його атмосфери.

Наостанок: ти, як людина всесторонньо творча, які ще цікаві проекти плануєш реалізувати ( може фільмец про український джангл ??

T: Звісно, що планую, але зараз не можу сказати конкретно які, бо ще сама цього не знаю і як тільки мені щось буде відомо, обов’язково вас про це повідомлю

Дякую дуже! І до зустрічі на сейшені

T: І з тобою, джанглісте, теж!


http://vkontakte.ru/id11410659?23339
 
Форум » Твой стиль » Jungle/Drum&Bass » Interview with dj tonika (bynight-lviv)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Форма входа
Статистика
Rambler's Top100
Наш опрос
Чем занятся???
1. тусить
2. Пить пиво
3. пить, курить или что нибуть еще...
4. я жертва инета
5. ждать пришествия
6. работать
7. бездельничать
Всего ответов: 193
Мини-чат